Pronađi svoj posao iz snova

Filteri

Poništi filtere

Industrija

Prikaži više

Lokacija

Profesija – klasifikacija

Model rada

Nivo iskustva

Office Manager

U ime našeg klijenta, kompanije FLUOELEKTRO, dugogodišnjeg lidera u industriji osvetljenja, tražimo motivisanog kandidata koji će uspešno odgovoriti zahtevima pozicije Office Manager.

Opis posla:

Planiranje i organizacija sastanaka, prostora i ljudi
Priprema prezentacija za potrebe organizacije
Priprema i distribucija materijala za sastanke
Analiza i izvlačenje izveštaja sa sastanaka
Pružanje administrativne podrške generalnom direktoru
Efikasna komunikacija sa zaposlenima, partnerima i klijentima
Vođenje i ažuriranje poslovne dokumentacije
Odgovaranje na telefonske pozive i email-ove, prvi kontakt za interne i eksterne komunikacije
Aktivno upravljanje profilima na društvenim mrežama
Praćenje higijenskih standarda i briga o osnovnoj higijeni firme

Zahtevi pozicije:

Prethodno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima u oblasti administracije ili knjigovodstva
Poželjno obrazovanje iz oblasti ekonomije ili prava
Poznavanje engleskog jezika
Rad na računaru u MS Office paketu
Dobre organizacione i komunikacione veštine

Food Technologist and Sales Representative

On behalf of our client, company RIAL Bulgaria, specialized in the manufacturing and trade of additives, spices, and supplies for the food industry., Manpowergroup is looking for a candidate to fulfil the position of Food Technologist and Sales Representative ( Milk and Dairy products)

JOB DESCRIPTION
-Technological developments, creation of new formulations and products for the dairy industry
-Presentation, implementation and sale of raw materials and ingredients;
-Planning and organizing production samples;
-Achieving commercial goals according to set plans;
-Commercial activity with our existing customers and expansion of the customer base;

REQUIREMENTS
-Higher/secondary special education – Technology of milk and milk products;
-Practical production experience;
-Excellent communication and organizational skills;
-Strong motivation and responsibility;
-Ability to work in a team;
-Knowledge of machinery and equipment for the production of dairy products;
-Good computer literacy (MS Office);
-Driver's license and car

Project manager

Za potrebe našeg klijenta, domaće kompanije Fluoelektro, koja se bavi veleprodajom i distributerstvom osvetljenja i elektro materijala, Manpower Srbija je u potrazi za kandidatom koji će uspešno odgovoriti zahtevima pozicije: Projekt menadžera

Opis dužnosti:

Analiza i praćenje aktuelnih projekata, uključujući hitne isporuke i rešavanje vanrednih situacija
Telefonska podrška eksternim klijentima i praćenje realizacije projekata.
Koordinacija sa skladištem i priprema kompletne dokumentacije za ugovorenu robu
Naplata po projektu i briga o klijentima
Analiza potencijalnih projekata i odlučivanje o učešću u kreiranju ponude
Pribavljanje projektnog rešenja, prezentacija klijentima i kreiranje ponude
Ugovaranje komercijalnih uslova i dostavljanje specifikacija Brend menadžeru za nabavku
Praćenje količine robe na skladištu i logistika nabavke
Fakturisanje projekata, informisanje klijenata o novitetima i akcijama
Rešavanje reklamacija kupaca i podnošenje zahteva za prijavu projekta dobavljaču

Dobre prodajne i organizacijske sposobnosti
Iskustvo u radu u prodaji
Osnovno znanje engleskog jezika

Store supervizor

Za potrebe našeg klijenta, domaće kompanije Fluoelektro, koja se bavi veleprodajom i distributerstvom osvetljenja i elektro materijala, Manpower Srbija je u potrazi za kandidatom koji će uspešno odgovoriti zahtevima pozicije: Šef magacina

Delegacija zadataka magacionerima-vozačima
Pregled ulazne dokumentacije i zamena pogrešno izdate robe
Organizacija prijema i isporuke sa pratećom dokumentacijom
Održavanje urednosti i higijene magacina
Operativni sastanak i kreiranje magacinskih kartica
Nedeljni sastanak sa magacionerima-vozačima i planiranje aktivnosti.
Izveštaj o nalogu za isporuku i plan nabavke materijala
Evidencija reklamacija pri prijemu robe
Mesečni izveštaj o troškovima opreme i sredstava
Provera stanja magacina i plan rada za naredni mesec
Vanredni kontrolni popisi i usklađivanje sa knjigovodstvenim knjigama

Dobre organizacione i komunikacione sposobnosti
3 godine radnog iskustva u magacinu (uz dodatna zaduženja kao što su vođenje administracije, duženje magacina)

Aplikativno-razvojni inženjer informatike

U ime našeg klijenta, kompanije Netico, koja se bavi razvojem, proizvodnjom, prodajom i intergacijom proizvoda u oblasti IIoT (Industrial Internet of Things), Manpower traži motivisanog kandidata za poziciju Aplikativno-razvojni inženjer informatike.

Opis posla
• Razvoj aplikacija kompanijskih klijenata.
• Razumevanje zahteva kompanijskih klijenata i rešavanje istih.
• Savetodavna delatnost prema kompanijskim klijentima u okviru razvoja aplikacija i njihovo rešavanje u dogovorenom terminu.

Zahtevi pozicije
• Potrebno je iskustvo rada na platformama Java i C# / .net u trajanju od minimum 3 godine.
• Osnovno poznavanje i rad u Python-u smatraće se plusem.
• Osnovno poznavanje i rad u Frontend tehnologijama (Javascript, CSS, HTML, itd.) smatraće se plusem.
• Potrebno je osnovno znanje u SQLite, MySQL i Postgre SQL.
• Potrebno je poznavanje engleskog jezika.

Šta pozicija nudi?
• Hybrid-ni način rada.
• Fleksibilno radno vreme.
• Mogućnost poslovnog napretka i razvoja u prijatnom timu, u pravcu Apache Kafka, Docker (razvoj aplikativnog software-a u kontejnerima), Kubernetes, rad sa mikroservisima, CI/CD razvoj softvera, Grafana za vizualizaciju podataka, između ostalog.
• Plaćeni putni troškovi.
• Pružen paket za relokaciju.
• U skladu sa poslovnim uspesima i dostignućima budućeg kolege/inice, isplaćivan bi bio dodatni bonus (na šest i dvanaest meseci), itd.

Pregled posla

Kapcsolat

Csapatunk örömmel áll rendelkezésére.

[ninja_form id=1]

Privacy Settings
Consent to display content from Youtube
Vimeo
Consent to display content from Vimeo
Google Maps
Consent to display content from Google