Pronađi svoj posao iz snova

Filteri

Poništi filtere

Industrija

Prikaži više

Lokacija

Profesija – klasifikacija

Model rada

Nivo iskustva

Deputy Shopping Center Manager

Our client is an international successful company operating in real estate industry. To support their local operations, we are currently looking for an experienced professional to take the role of a Deputy Shopping Center Manager

JOB DESCRIPTION
– providing administrative and logistics support to Shopping Centre Manager
– dealing with outsource providers for facility and maintenance services
– administration of maintenance requests, trouble-shooting the problem and organisation of repair with external partners
– being a contact point to clients for questions relating to facility and maintenance issues
– assisting Shopping Centre Manager with tenant coordination
– direct responsibility for technical matters
– responsible for budget management for maintenance
– communication with external associates
– coordination of office orders, contracts, agreements and invoices
CANDIDATE PROFILE:
– college or university degree
– experience in similar position would be highly appreciated
– basic technical skills in maintenance
– working knowledge of English and general Microsoft Office literacy
– good communicator with advanced organization skills and hands-on approach
– enthusiastic and supportive personality, willing to learn and advance

Radnik na mašinskom održavanju

U ime našeg klijenta, kompanije koja se bavi toplim cinkovanjem čelika, tražimo motivisanog kandidata koji bi uspešno odgovorio zahtevima pozicije Radnik na mašinskom održavanju

Opis posla:

Pregled i održavanje sve opreme, mašina i uređaja u skladu sa zahtevima proizvođača opreme i uređaja
Izrada bravarije svih profila
Preventivni pregledi i popravka mašina i opreme
Izvršavanje naloga održavanja mašina i opreme
Saradnja prilikom zagonih i kvalifikacija nove i postojeće opreme i sistema
Saradnja prilikom planiranih i neplaniranih intervencija i popravaka mašina i opreme i sistema (instalacija, gasnih postrojenja
Rad sa hemikalijama i opasnim sredstvima
Vršenje čišćenja mašina i delova mašina u sklopu preventivnog održavanja
Staranje o manjem održavanju i popravkama na proizvodnim objektima
Popunjavanje interne dokumentacije u vezi održavanja
Po potrebi rad u neposrednoj proizvodnji
Čišćenje otpadnih voda
Održavanje reda i čistoće, košenje trave
Upravljanje sistemom kvaliteta, ZŽS i BZR u skladu sa standardima
Obavljanje svih poslova, koji nisu navedeni u opisu radnom mesta, ali su nužni za neometano obavljanje rada

Zahtevi pozicije:

Minimum III stepen stručne spreme elektro ili mašinskog usmerenja
Neophodno prethodno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
Aktivan vozač B kategorije

Pregled posla

Kapcsolat

Csapatunk örömmel áll rendelkezésére.

[ninja_form id=1]