Pronađi svoj posao iz snova

Filteri

Poništi filtere

Industrija

Prikaži više

Lokacija

Profesija – klasifikacija

Model rada

Nivo iskustva

Menadžer kategorije proizvoda (industrijska oprema)

Za potrebe kompanije Tehnounion-Exim, koja je specijalizovana za trgovinu elektro opremom u oblasti niskog i srednjeg napona kao i instalacionim materijalom, u potrazi smo za kandidatima motivisanim za poziciju Menadžer kategorije proizvoda.

Opis posla
• Praćenje lagera kategorije i koeficijenta obrta
• Praćenje prodaje po kategoriji po raznim parametrima (proizvod, kupac, region, menadžer prodaje)
• Komunikacija sa dobavljačima oko obuka zaposlenih o proizvodima iz kategorije
• Sprovodjenje sa prodajom ciljanih akcija za kategoriju proizvoda po tipu kupca
• Sprovodjenje obuka zaposlenih i po potrebi za kupce, na osnovu potreba prodaje
• Praćenje realizacije plana po dobavljaču u okviru kategorije
• Analiza uvodjenja novih proizvoda u ponudu
• Definisanje prodajnih cenovnika
• Pravljenje akcija za pakete opreme
• Obilazak kupaca i dobavljača radi sagledavanja potreba za novim proizvodima, radi prikupljanja informacija o kvalitetu postojećih
• Saradnja sa regionalnim menadžerima prodaje oko implementacije plana prodaje po grupama proizvoda
• Koordinacija sa tehničkom podrškom oko novih proizvoda, zamenskih referenci, planiranih obuka po grupama proizvoda
• Sprovodjenje akcija dobavljača unutar firme sa cilje povećanja prodaje kategorije proizvoda
• Analiza tržišnih cena i pravljenje uporednih analiza
• Analiza uvodjenja novih proizvoda u ponudu na osnovu istraživanja tržišta
• Priprema nedeljnih i mesečnih izveštaja
• Učešće u izradi Marketing plana i usvajanja marketing budžeta
• Posete dogadjaja dobavljača iz kategorije proizvoda
• Pregovara sa dobavljačima i donosi odluke o izboru dobavljača i proizvoda nakon zadovoljavanja ustanovljenih targeta a u skladu sa politikom nabavke

Zahtevi pozicije
• SSS u oblasti elektro ili mašinske struke (VSS je prednost)
• Dobro poznavanje trzista i opreme (razvodni ormani, industrijske utičnice, osigurači, kontaktori, frekventni regulatori, PLC-ovi i sl.)
• Minimum 5 godina iskustva u kategoriji industrijske opreme
• Razvijene analitičke sposobnosti i veštine rešavanja problema
• Poznavanje rada na računaru
• Posedovanje vozačke dozvole „B“ kategorije
• Znanje engleskog jezika je poželjno

Site Civil Engineer

For our client, construction company, mainly involved in residential and commercial complexes, infrastructure, factories, bridges, highways, etc. China Construction Front Group, we are searching for motivated candidate interested in Site Civil Engineer position.

Job description

Organization of the construction site and execution of all necessary activities according to the established construction site schedule
Management of construction documentation and issuance of orders, particularly to each subcontractor
Verification and control of the accuracy of entered data in the subcontractors' construction logs
Participation in the process of contracting with subcontractors, and negotiating the necessary materials and equipment required for project implementation
Procurement of small inventory, tools, and materials needed for the execution of planned activities on the construction site
Issuing instructions to the employees at the construction site

Position Requirements

Minimum 3 years of experience in similar positions.
Bachelor's degree in civil engineering
Exceptional organizational and communication skills.
Advanced proficiency in English
Ability to effectively lead a team and address challenges
Familiarity with regulations and standards in the construction industry

Pregled posla

Kapcsolat

Csapatunk örömmel áll rendelkezésére.

[ninja_form id=1]