Pronađi svoj posao iz snova

Filteri

Poništi filtere

Industrija

Prikaži više

Lokacija

Profesija – klasifikacija

Model rada

Nivo iskustva

Tehnički direktor

Za potrebe kompanije Propulzija, koja se bavi razvojem i proizvodnjom kompleksnih POS rešenja, u potrazi smo za kandidatima motivisanim za poziciju Tehnički direktor.

Opis posla

Učestvuje u procesu i kreiranju metodologije za izradu poslovnih planova, postavljanju godišnjih ciljeva i praćenja pokazatelja realizacije godišnjeg poslovnog plana
Organizuje, rukovodi i delegira zadatke u tehničkom sektoru
Analizira, planira i prati izvršenje dinamičkog plana ugovorenih obaveza i projekata
U saradnji sa timovima, analizira i odobrava svaki radni nalog za proizvodnju
Definiše tehničke uslove izvršenja poslova u proizvodnji i stara se da svi procesi rada budu izvršeni pravovremeno, od razvoja, nabavke, proizvodnje do isporuke sa montažom svakog ugovorenog projekta
Po potrebi odlazi na sastanke sa ključnim klijentima i podizvođačima
Učestvuje u kreiranju cenovne politike i praćenju izrade kalkulacija, optimizacije tehnoloških procesa i formiranja prodajnih cena
Prati finansijske i proizvodne pokazatelje uspešnosti i predlaže korektivne mere
Učestvuje u procesu selekcije i regrutacije u odabiru kadrova
Analizira rezultate rada u sektoru, predlaže i preduzima mere za poboljšanje produktivnosti
Po potrebi predstvalja kompaniju na sajmovima, konferencijama i drugim skupovima u domenu svoje stručnosti
Podnosi  mesečni izveštaj o ostvarenim rezultatima u sektoru, prema utvrđenoj proceduri

Odgovara za:

kvalitet izvršenja planskih zadataka
rokove izrade prema dinamičkom planu
uspostavljanje radne discipline i odgovornosti u procesu proizvodnje, odnosno, organizacionim jedinicama kojim rukovodi
preduzimanje utvrđenih mera i sprovođenje propisa u oblasti bezbednosti i zdravlja na radu
tačno i pravovremeno izveštavanje o poslovanju na mesečnom, kvartalnom i godišnjem nivou
kvalitet evidentiranja materijalnih tokova po projektu i kreiranje završnih izveštaja sa projekata
primenu integrisanog sistema menadžmenta prema utvrđenoj proceduri

Zahtevi pozicije

VSS – Mašinski, Elektrotehnički ili Fakultet organizacionih nauka – prednost imaju inženjeri mašinstva
Minimum 5 godina radnog iskustva na istoj ili sličnim pozicijama
Razvijene komunikacijske i interpersonalne veštine
Analitičnost i odgovornost
Organizacione veštine
Poznavanje LEAN i Kaizen principa rada
Obavezno znanje engleskog jezika – govorni i pisani
Napredno poznavanje rada na računaru i MS Office paketa
Poželjno poznavanje izveštavanja u Power BI program
Poželjno poznavanje programa Pantheon
Vozačka dozvola B kategorije

Referent nabavke

U ime našeg klijenta, kompanije Luna d.o.o, kompanije koja posluje od 2001. godine u oblasti proizvodnje i prodaje drvene, metalne i plastične ambalaže Manpower Srbija traži motivisanog kandidata da odgovori na izazov i uspešno ispuni poziciju: Referent nabavke

OPIS POSLA
– Nabavka sirovine za proizvodnju paleta (drvenih elemenata, eksera), robe (palete, burad, IBC kontejneri), delova za proizvodni pogon, potrošnog materijala
– Prati i analizira tržište u cilju pronalaženja najpovoljnijih dobavljača
– Vrši ocenu odabranih dobavljača i ažurira bazu istih
– Vrši pregovore o uslovima nabavke uzimajući u obzir cenu, rok isporuke i plaćanja
– Sagledava najpovoljnije uslove kupovine sirovine/robe/usluga
– Kreira plan nabavke (nedeljni, mesečni, kvartalni) na osnovu predviđenih i ugovorenih poslova
– Koordinira procesom nabavke i nabavlja sirovinu/robu/usluge po definisanim standardima na osnovu zahteva drugih sektora i službi u zavisnosti od planiranih i ugovorenih pslova
– Vodi evidenciju o porudžbinama, prati rokove isporuke i planira smanjenje troškova
– Vodi računa o isporučenoj sirovini/robi (kvalitet/kvantitet)
– Upućuje reklamacije i sačinjava zapisnike o nepravilnostima
– Učestvuje u kreiranju i realizaciji ugovora i zahteva za nabavku
– Prati stanje zaliha, planira nabavku i dopunu lagera
– Uređuje potrebnu dokumentaciju i koordinira sa špediterskim kućama u zemlji i inostranstvu radi carinjenja robe
– Koordinira sa službom finansija i knjigovodstva radi redovnog izmirenja obaveza prema dobavljačima
– Ažurira i arhivira neophodnu dokumentaciju

PROFIL KANDIDATA

– Stručna sprema IV -VII stepen
– Znanje MS  Office paketa,posebno Excel-a
– Znanje Engleskog jezika
– Poželjno dve godine radnog iskustva
– Vozačka dozvola B  kategorije

Pregled posla

Kapcsolat

Csapatunk örömmel áll rendelkezésére.

[ninja_form id=1]