Pronađi svoj posao iz snova

Filteri

Poništi filtere

Industrija

Prikaži više

Lokacija

Profesija – klasifikacija

Model rada

Nivo iskustva

Senior Manufacturing Engineer

On behalf of our client, Fischer Automotive, Manpower Serbia is searching for a motivated candidate to take the challenge and to successfully fulfill the position of: Senior Manufacturing Engineer

Job description:
• Takeover of the industrialization of new products in cooperation with colleagues at international locations
• Detailed planning of assembly processes within the available budget
• Detailed planning and specification of assembly systems within the available budget
• Responsible for the project schedule of the assembly systems and project layout
• Member of the project team
• Writing specifications for the assembly stations in coordination with the Team logistic and production planning
• Implementation of assembly workshop
• Obtaining offers for assembly systems and discussion with the suppliers
• Running communication with the suppliers
• Running communication with the project team
• Responsible and supporting in several actions of the change management of our products and assembly systems
• Intense cooperation with the headquarter for hand-over of new assembly lines and implementation of worldwide standards.

Position Requirements:
• Successfully completed Faculty of Mechanical Engineering or Faculty of Electrical Engineering
• Desirable Experience in the automotive industry in the same or similar position 3-5 years
• Expressed technical skills, knowledge and understanding of production process and equipment
• Excellent knowledge of MS Office (Word/Excel/PP)
• Good written and spoken English language skills
• Proactive and reliable team player

Rukovodilac službe ljudskih resursa

U ime našeg klijenta, kompanije Aqua promet, jedne od vodećih u distribuciji kupatilske opreme, kao i vodovodnog i kanalizacinog materijala u centralnoj Srbiji, Manpower Srbija traži motivisanog kandidata koji će prihvatiti izazov i uspešno obavljati posao: Rukovodilac službe ljudskih resursa

OPIS POSLA
– Definisanje potrebnih profila kandidata pre regrutacije;
– Pronalaženje i regrutovanje kandidata korisćenjem različitih kanala;
– Upravljanje procesom zapošljavanja u punom ciklusu u skladu sa politikom I procedurama kompanije
– Kreiranje lokalnih HR procesa u skladu sa lokalnim potrebama;
– Kreiranje i implementacija organizacionih razvojnih programa;
– Pružanje podršku u internim komunikacijskim aktivnostima;
– Kreiranje, implementacija i unapređenje HR procesa u skladu sa strateškim ciljevima kompanije;
– Implementacija i analiza sistema ocenjivanja i nagrađivanja zaposlenih;
– Kontinuiran rad na postavljanju novih i unapređenju postojećih HR alata u cilju unapređenja uspešnosti, motivacije i zadovoljstva zaposlenih;
– Aktivno učestvovanje u razvoju employer branding strategije i implementaciji konkretnih koraka u ostvarenju iste;
– Razvijanje tehnika intervjuisanja i psiholoških testova koji se koriste za procenu veština sposobnosti interesa u svrhu odabira, selekcije i razvoja kadrova;
– Analiziranje potreba za dodatnim edukacijama i treninzima kod zaposlenih;
– Razvoj HR sistema i procedura koje se tiču zahteva i potreba za unapređenjem zaposlenih

PROFIL KANDIDATA
– VI ili VII stepen stručne spreme (poželjno psihologija, menadžment ljudskih resursa, pravni fakultet)
– Poznavanje engleskog jezika
– Minimum 3 godine iskustva na istim ili sličnim poslovima

Pregled posla

Kapcsolat

Csapatunk örömmel áll rendelkezésére.

[ninja_form id=1]