Pronađi svoj posao iz snova

Filteri

Poništi filtere

Industrija

Prikaži više

Lokacija

Profesija – klasifikacija

Model rada

Nivo iskustva

Marketing Communication Expert

On behalf of our client an international telecom company and mobile operator Manpower Serbia is searching for a motivated candidate to take the challenge and successfully fulfill the position of Marketing Communication Expert

If you find it interesting to:

Think creatively and dream up innovative media strategies to make sure marketing campaigns reach the right target audience in the most effective way possible
Shape and execute effective integrated media campaigns as a way to communicate products and services
Closely cooperate with all relevant internal and external stakeholders
Coordinate and monitor media agency team in the process of campaign development, execution and reporting

If you have:

Media planning experience across multiple online and offline media channels, with bigger focus on online channels
Working experience on Meta Ads Manager, Google Ads and Google Analytics (DV360 knowledge would be considered as advantage)
Deep understanding of media market landscape
At least 5 years of experience in Media agency or on similar job
Fluency in English, written and spoken
Excellent MS Office skills
Strong communication, presentation and negotiation skills

If you are:

Team player, but capable to work independently
Highly responsible and dependable person
Analytical and with good numerical abilities
Inspired by demanding and unique tasks
Able to work under pressure and make things happen

If you enjoy the environment where:

There is no knocking, no doors and no holding back
You communicate openly and directly
You’re free to express and suggest your ideas, and stand up for them
Curiosity and hunger for knowledge are appreciated and nurtured
Employees enjoy motivating benefit package (voluntary health insurance, flexible working hours, various work & life balance benefits and much more)

Saradnik za lojalnost korisnika

U ime našeg klijenta, renomirane kompanije Philip Morris International, u potrazi smo za kandidatom koji će uspešno popuniti poziciju: Saradnik za lojalnost korisnika.

Opis posla:

Komunikacija, održavanje, testiranje i kontrola procesa unutar IQOS Club platforme kao ključnog segmenta Retention programa, sa fokusom na nagrađivanje lojalnih korisnika i unapređenje njihovog iskustva radi povećanja konverzije.
Praćenje različitih kampanja u okviru kluba i baze podataka o korisnicima, usko sarađujući sa ostalim odeljenjima u kompaniji kako bi se uskladile lojalnostne inicijative sa postavljenim poslovnim ciljevima.
Analiza podataka o korisnicima i identifikacija trendova radi kontinuiranog poboljšanja programa.
Sprovođenje definisane kampanjske komunikacije usmerene ka korisnicima, u cilju efikasnog promovisanja programa lojalnosti i angažovanja korisnika.
Bliska saradnja sa timovima za marketing, prodaju i korisničku podršku radi integrisanja inicijativa lojalnosti u sve aspekte programa.
Saradnja sa spoljnim partnerima radi unapređenja ponude programa, po potrebi.
Prikupljanje povratnih informacija od korisnika i sprovođenje anketa radi razumevanja nivoa zadovoljstva i identifikacije oblasti za poboljšanje.
Rešavanje individualnih zahteva korisnika kroz analizu baza podataka IQOS Club korisnika.
Praćenje trendova, mehanizama i najboljih praksi za nagrađivanje lojalnih kupaca u drugim industrijama, radi implementacije inovacija i poboljšanja korisničkog iskustva.
Generisanje redovnih izveštaja o performansama programa lojalnosti i praćenje rezultata određenih inicijativa.

Zahtevi pozicije:

VI stepen stručne spreme društvenog usmerenja
Iskustvo u oblasti programa lojalnosti, CRM-a ili sličnim oblastima
Izražene analitičke sposobnosti
Napredno poznavanje MS Office paketa
Napredno poznavanje engleskog jezika

Menadžer digitalnog marketinga

U ime našeg klijenta, internacionalne kompanije Neuroth, u potrazi smo za motivisanim kandidatima koji će uspešno odgovoriti zahtevima pozicije Menadžer digitalnog marketinga

Opis posla

Implementira strategije digitalnog marketinga u regiji jugoistočne Evrope.
Planira, kreira i sprovodi marketing kampanje kroz digitalne medije (web, SEO/SEM, online advertising, YouTube, social media, email marketing i database marketing kampanje)
Prati, analizira i izveštava rezultate marketing kampanja sprovedenih kroz digitalne medije
Planira i implementira kontinuiranu komunikaciju kroz Neuroth vebsajt za jugoistočnu Evropu – planiranje, kreiranje, postavka, optimizacija i promocija sadržaja, saradnja sa agencijama, analiza performansi sajta i praćenje konverzije, analiza digitalnih kampanja kroz sales funnel. Preporuka i sprovođenje follow-up aktivnosti.
Planira i sprovodi komunikaciju na društvenim mrežama (FB, LI, IG).
Prati aktivnosti konkurencije u digitalnom okruženju, trendove u digitalnom marketingu i nove medije.

Zahtevi pozicije

Minimum 3 godine iskustva na istim ili sličnim poslovima
Proaktivan i ciljno orijentisan pristup poslu
Poznavanje rada sa alatima: Google Ads, Google Analytics, Google Tag Manager, Meta Business Manager, WordPress
Poznavanje osnovnih SEO principa
Prednost je poznavanje CMS platformi
Neophodno znanje engleskog jezika
Vozačka dozvola B kategorije

Pregled posla

Kapcsolat

Csapatunk örömmel áll rendelkezésére.

[ninja_form id=1]