Pronađi svoj posao iz snova

Filteri

Poništi filtere

Industrija

Prikaži više

Lokacija

Profesija – klasifikacija

Model rada

Nivo iskustva

Analitičar u računovodstvu

U ime našeg klijenta, renomirane kompanije Philip Morris International, u potrazi smo za kandidatom koji će uspešno popuniti poziciju: Analitičar u računovodstvu.

Opis posla:

Pružanje podrške računovodstvenom timu u pripremi i izdavanju svih izlaznih faktura sa tačnošću i potpunim razumevanjem.
Pružanje podrške računovodstvenom timu u proveri i prihvatanju/odbijanju svih faktura dobavljača na SEFu i slanje IBS P2P timu na knjiženje, i usaglašavanje stanja sa dobavljačima
Prikupljanje, objedinjavanje i analiziranje podataka iz različitih izvora kako bi se pripremili izveštaji i statistike prema definisanim procedurama.
Osiguravanje dokumentacije za internu / eksternu reviziju po potrebi.
Izvršavanje završnih zadataka na kraju meseca u skladu sa rokovima.
Obavljanje administrativnih poslova (izrada izveštaja za razna odeljenja)

Zahtevi pozicije:

Završen fakultet ekonomskog usmerenja
Minimum godinu dana iskustva na ovim poslovima
Napredno poznavanje engleskog jezika
Izražene analitičke sposobnosti
Poželjno iskustvo rada u SAP-u

Računovođa

U ime našeg klijenta, vodeće kompanije u oblasti prodaje i servisiranja komercijalnih vozila, Manpower Srbija poziva motivisane kandidate da uspešno odgovore zahtevima pozicije: Računovođa

Opis posla:

Dnevno preuzimanje izvoda iz poslovnih banaka i sastavljanje izveštaja o stanju na računima, sa detaljnim informacijama o pojedinačnim promenama na računu.
Praćenje i evidencija dnevnog kursa Eura kod Narodne banke Srbije i poslovnih banaka.
Evidentiranje obaveza za plaćanje, otkup sredstava i plaćanja prema inostranstvu, te vođenje salda dobavljača.
Izrada zahteva za finansijsko odobrenje reklamacija.
Sastavljanje dnevnih lista dospelih obaveza za plaćanje.
Popunjavanje naloga za plaćanje i realizacija plaćanja.
Izrada kompenzacija i asignacija.
Izrada periodičnih kontrolnih kalkulacija potrošnje goriva, telefona, plaćanja špediteru itd.
Vođenje knjige ulaznih i izlaznih faktura.
Obaveštavanje dužnika o dospelosti obaveze plaćanja duga.

Minimum 3 godine radnog iskustva na sličnim ili istim pozicijama
VI stepen stručne spreme
Sposobnost analitičkog razmišljanja i preciznosti u radu
Napredno poznavanje MS Office paketa, posebno Excela.

Tax and Cost Accountant

On behalf of our client, China Construction Front Group, engineering corporation, we are looking for motivated candidate to fulfill the position of Tax and Cost Accountant
Job description:

Maintaining the SEF invoicing system and complete invoice issuance in a timely and efficient manner after confirmation of monthly IPC documents
Verifying IOS accounting information, statements and other document of each construction projects in relation to the clients, subcontractors and suppliers
Review, classification, sorting, registration, archiving and monthly summary of invoices and other accounting bills
Communication with banks, accounting firms, law firms, tax authorities, statistics authorities and other institutions on a regular basis for management consultation and communication on accounting and tax matters, and performance of accounting and tax related procedure
Check and Review of local fiscal and tax laws and regulations through tax authorities, accounting firms, etc., and translation of key information into English for internal reference within our company
Communications and cooperation with the accounting firms for completion of monthly VAT declaration
Sorting out the procedures, steps and timeline of the tax authorities’ VAT refund work, and communicate with the accounting firm or directly communicate with the tax authorities to carry out full-cycle procedures of VAT refunds
Other accounting related works, such as: sorting up of accounting documents, binding of printed accounting documents, etc.

Job requirements:

Bachelor’s degree or above in accounting, statistics, finance, auditing and other related majors
Familiar with local fiscal and tax laws and regulations, common practice and procedures of fiscal and tax work
High degree of professionalism and work responsibility
High ethics in work execution, skilled in communication and coordination
Proficient in operating accounting and office softwares
Able to withstand a certain amount of work pressure and able to travel occasionally
More than 2 years of relevant work experience
Proficient in English
Applicants with local accounting and tax certificates will be given priority

Pregled posla

Kapcsolat

Csapatunk örömmel áll rendelkezésére.

[ninja_form id=1]