Pronađi svoj posao iz snova

Filteri

Poništi filtere

Industrija

Prikaži više

Lokacija

Profesija – klasifikacija

Model rada

Nivo iskustva

Test Job Post

Opis posla:

Ažuriranje dokumentacije
Evidentiranje ulazne i izlazne korespondencije
Rukovanje korporativnom korespondencijom, e-mailom i telefonskim pozivima
Korišćenje tehnike koju radni zadaci zahtevaju (aparata za kopiranje, faxa i slično)

Zahtevi pozicije:

Organizovanost i pedantnost
Analitičnost, sistematičnost i odgovornost
Samostalnost i proaktivnost u rešavanju problema

Business Development Analyst for South East Europe

For our client, international company which is a world leader in digital payments, we are searching for a motivated candidate for the position of Business Development Analyst for South East Europe.

Job description

Manage preparation of budget plan,
Facilitate allocation within functions/initiatives,
Manage execution through internal tools and applications (control/correct quality of data, budget updates/submission),
Coordinate with all project managers to keep plan up-to-date,
Continuous control over quarterly/yearly limits,
Preparation of status for budget planning committee,
Inform Country Manager on any deviations, recommend potential changes, re-allocations.
Business Development team assistance: preparation of presentations, reports, data analyis.
Coordinate collection of data for various joined reports (e.g. budgeting, pipelines, etc.),

Job requirements

Educated to a minimum of degree level in Finance, Economics, or Technology related fields
Analytical skills, attention to detail, collaboration skills, time management, curiosity
Proficiency with Microsoft Office Suite products (Excel, Word & PowerPoint)
Excellent communication skills, including verbal, written and presentation necessary
Active listening skills required
Strong fluency in English
Previous experience in financial technology firm would be a plus, not mandatory.

Operater opštih poslova

U ime našeg klijenta, prve akreditovane laboratorije za ispitivanje na ovim prostorima, Manpower Srbija traži motivisanog kandidata da odgovori na izazov i uspešno ispuni zahteve pozicije Operater opštih poslova

Opis posla:

Upravljanje elektronskom evidencijom upotrebe automobila
Vođenje računa o svim automobilima kojima raspolaže poslodavac
Vođenje računa o ispravnosti svih instalacija i objekata Poslodavca, uključujući i prostorije za skladištenje opreme, materijala i proizvoda
Odgovornost za stanje prostorija za skladištenje opreme, materijala i proizvoda Poslodavca
Primanje i izdavanje celokupne robe u prostorijama za skladištenje opreme, materijala i proizvoda
Vođenje računa o stanju zaliha, kao i o urednosti prostorija za skladištenje opreme, materijala i proizvoda
Koordinisanje sa svim učesnicima u poslu
Vršenje svih poslova iz svog delokruga stručno, savesno i blagovremeno

IV, V stepen stručne spreme
Vozačka dozvola B kategorije
Rad na računaru (MS Office)
Komunikativnost, proaktivnost i sistematičnost

Kratak Opis
Manpower Srbija u ime klijenta Lab Prova, prve akreditovane laboratorije za ispitivanje na ovim prostorima, traži motivisanog kandidata da odgovori na izazov i uspešno ispuni poziciju: Operater opštih poslova

Opis posla

Upravlja elektronskom evidencijom upotrebe automobila
Vodi računa o svim automobilima kojima raspolaže poslodavac
Vodi računa o ispravnosti svih instalacija i objektima Poslodavca, uključujući i prostorije za skladištenje opreme, materijala i proizvoda
Odgovoran je za stanje prostorija za skladištenje opreme, materijala i proizvoda Poslodavca
Prima i izdaje svu robu u prostorijama za skladištenje opreme, materijala i proizvoda
Vodi računa o stanju zaliha, kao i o urednosti prostorija za skladištenje opreme, materijala i proizvoda
Koordinira sa svim učesnicima u poslu
Sve poslove iz svog delokruga vrši stručno, savesno i blagovremeno

Zahtevi pozicije

Pregled posla

Kapcsolat

Csapatunk örömmel áll rendelkezésére.

[ninja_form id=1]