U ime našeg klijenta, u potrazi smo za motivisanim kandidatima koji će uspešno odgovoriti zahtevima pozicije Property Manager Assistant.

Opis posla

  • Administracija i ažurna evidencija svih Ugovora vezanih za održavanje i upravljanje nekretninama
  • Arhiviranje dokumentacije
  • Praćenje svih troškova i investicija za nekretnine u zemlji i inostranstvu
  • Kreiranje baze podataka o troškovima nekretnina
  • Analiza troškova i priprema izveštaja na mesečnom/kvartalnom/ godišnjem nivou
  • Planiranje budzeta u vezi nekretnina
  • Analiza odstupanja između planiranih i stvarnih troškova
  • Priprema prezentacija
  • Ostala zaduženja po nalogu nadređenog

Profil kandidata

  • Dobro organizovana
  • Preduzimljiva
  • Proaktivna
  • Orijentisana na detalje

Od Vas očekujemo

  • Napredno poznavanje rada u Excel-u
  • Napredni nivo engleskog jezika u usmenoj I pismenoj komunikaciji
  • Spremnost za timski i samostalan rad
  • Visok nivo motivacije i lične odgovornosti
  • Poverljivost informacija I diskrecija u vođenju poslova

Prednosti

Prijava za posao

Uključi poruku našim konsultantima
Dodaj CV u sledećim formatima: DOC, DOCX, PDF, HTML i TXT.

We are uploading your application. It may take a few moments to read your resume. Please wait!