U ime našeg klijenta, kompanije Berger Group, koja se uspešno bavi projektovanjem i stručnim nadzorom u građevinarstvu, Manpower Srbija traži motivisanog kandidata koji će uspešno odgovoriti zahtevima pozicije: Odgovorni projektant arhitekture

Opis posla
• Izrada projektne dokumentacije na osnovu dinamičkih planova, u skladu sa važećim propisima, tehničkim standardima, projektnim zadacima i procedurama kompanije
• Izrada idejnih rešenja projekta za građevinsku dozvolu, projekta za izvođenje i projekata izvedenog stanja
• Učestvovanje u obradi tenderske dokumentacije
• Po potrebi odlazak na gradilište i kontrola izvođenja radova
• Prikupljanje i pripremanje podataka relevantnih za izradu projektne dokumentacije
• Razrada projektne dokumentacije arhitektonsko-građevniskih projekata i sinhronizacija sa svim pratećim instalacijama i opremom u skladu sa zahtevima investitora i važećim zakonima, pravilnicima i urbanističkim uslovima, koordinacija sa projektantima svih faza – učesnicima u projektu
• Komunikacija sa nadležnim službama uz ishodovanje dozvola i preko CEOP aplikacije
• Izveštavanje o svim aktivnostima i rezultatima
• Stalna inicijativa usmerena prema izvršenju radnih zadataka i obaveza koje proističu iz ugovora sa investitorima

Zahtevi pozicije
• VII stepen stručne spreme (Diplomirani inženjer arhitekture)
• Minimum 10 godina radnog iskustva na poslovima odgovornog projektanta projekata arhitekture
• Posedovanje licence: Odgovorni projektant arhitektonskih projekata, uređenja slobodnih prostora i unutrašnjih instalacija vodovoda i kanalizacije- 300
• Odlično znanje programa: AutoCAD, Adobe Photoshop, MS Office, znanje programa za vizuelizaciju i BIM projektovanje prednost znanje ArchiCAD, 3D Max i/ili SketchUp
• Prednost imaju kandidati koji poznaju rad u BIM tehnologiji (Archi CAD pre svega)
• Preciznost i analitičnost
• Komunikativnost i spremnost za timski rad

Prednosti

Prijava za posao

Uključi poruku našim konsultantima
Dodaj CV u sledećim formatima: DOC, DOCX, PDF, HTML i TXT.

We are uploading your application. It may take a few moments to read your resume. Please wait!