U ime našeg klijenta, kompanije Oblak Tehnologije, koja se bavi unapređenjem poslovanja kroz integraciju softverskih i hardverskih rešenja, Manpower Srbija je u potrazi za osobom koja će motivisano odgovoriti na izazove pozicije ERP Konsultanta.

Opis posla:
-Napredno poznavanje poslovnih procesa u kompanijama
-Iskustvo u pravljenju biznis analiza i pomoć klijentima pri formiranju korisničkog zahteva
-Dobro poznavanje izvođenja zahetava dobijenog od strane klijenta i davanje predikcije o
potrebnom vremenu i uslovima
-Dobra organizacija vremena i organizacija rada kompletnog tima koji učetvuje na implementaciji
-Prikupljanje informacija o detaljima procesa koji su postvaljeni kod klijenta i davanje predloga o
najboljem rešenju koje podržava ERP Pantheon sistem
-Dobra komunikacija sa project managerima i vođenje celokupnog projekta, kroz rukovođenje rada timova
-Priprema pisanih i video uputstava
-Odlične prezentacione veštine, dobro prenošenje znanja i funkcionalnosti sistema
-Dobro razumevanje i pisanje zahteva za integraciju sa DMS ili drugim sistemima
-Prebacivanje test okruženja na produkciono i puštanje u rad, praćenje da li sistem radi identično kako je bilo postavljeno u test okruženju
-Implementacija rešenja kod krajnjih korisnika
-Pružanje korisničke podrške korisnicima kod kojih je izvedena implemetacija
-Ostvarivanje jakih veza i odlične komunikacije sa podrškom Vendora
-Praćenje i implementacija novih verzija i funkcionalnosti softvera
-Posvećenost rada sa juniorima i na taj način unapređenje celog sistema
-Zdravorazumsko postavljanje granica u odnosima sa klijentima
-Mogućnost dolaska do rešenja i ispunjenja zahteva klijenta na više kreativnih načina

Zahtevi pozicije:
-Osnovni nivo SQL-a, JavaScript-a i MS SQL servera
-Poželjno poznavanje Postgre SQL-a ili Oracle baza
-Dobar time management
-Iskustvo sa poslovnim rešenjima ERP, DMS ili CRM kategorije
-Prethodno relevantno iskustvo od 7 godina
-Visoka ili viša stručna sprema
-Napredno poznavanje engleskog jezika, rada na računaru, aplikativnog softvera i poslovnih procesa
-Napredno poznavanje poslovnog softvera (ERP, DMS, CRM,…)
-Vozačka dozvola B kategorije
-Proaktivnost, inicijativa
-Odlična komunikacija, kako sa članovima tima, tako i sa klijentima i vendorima
-Definisanje prioriteta
-Odgovornost i ažurnost
-Istrajnost

Prednosti

Prijava za posao

Uključi poruku našim konsultantima
Dodaj CV u sledećim formatima: DOC, DOCX, PDF, HTML i TXT.

We are uploading your application. It may take a few moments to read your resume. Please wait!